Református az év családi napközije

2017. június 10., címkék: kitüntetések, budai gyülekezet

Ötödik alkalommal adták át a Családháló díjakat különböző intézményeknek a családokért végzett munkájuk elismeréseképpen. A Budai Református Egyházközség Csillagvirág Családi Napközije is a kitüntetettek között van.

Százhúsz tavasz nyomában

2016. március 21., címkék: budai gyülekezet, reformátusok lapja, évforduló, virágvasárnap, böjt

Különleges körülmények között találkozott idén a virágvasárnap, az emlékezés és a hála a Budai Református Egyházközségben, ahol a templom felszentelésének 120. évfordulóját ünnepelte a gyülekezet.